Ettevõte

Buvteh Ehitus – rikkaliku kogemusega firma, juba üle 8 aasta pakume kvaliteetset ehitus-, remont- ja restaureerimistöid Eestis, Lätis ja Leedus, töid teostame nii eraisikutele kui ka tuntud firmadele.

Tänu aastatepikkusele kogemusele on loodud isiklik materiaal-tehniline baas, isiklik materjalide ladu, transpordivahendid, ehitustehnika ja tööriistad, mis võimaldavad ehitus-montaažitööd teostada efektiivselt ja õigeaegselt.

Ettevõtte suurimaks väärtuseks on kogenud ja kontrollitud meistrite meeskond, kes tunnevad oma tööd ja teevad tööd professionaalselt.

Te võite olla kindel:

  • töö tehakse korralikult ja vastutustundlikult;
  • kasutame ainult kõrge kvaliteediga kontrollitud materjale;
  • koostame hinnangu ausalt ja läbipaistvalt, liigsete kulutusteta;
  • pakume kaasaegseid disaini ja tehnilisi lahendusi.
Iga projekt ja ülesanne on meile tähtis!

Buvteh Ehitus peamised printsiibid:

TÖÖ KVALITEET JA GARANTII

Igale projektile pööratakse erilist tähelepanu, et kõik etapid planeerida hoolikalt pisiasjadeni. Kogemus ja teostatud tööde mitmekesisus on kõrge kvaliteedi ja kindlustunde garantiiks.

OHUTUS JA INNOVATSIOON

Teostades ehitus- ja remonttöid on peamiseks prioriteediks tööliste ja tellija ohutus. Professionaalne meeskond töötab alati ohutuse reegleid ja norme järgides.

KINDLUSTUNNE JA USALDUS

Kooskõlas kliendi soovidega ja kokkulepitud tähtaegadest kinni pidades kvaliteetselt ja hoolikalt tehtud töö - see on meie põhikiri. Meid usaldavad firmad ja eraisikud. Vaadake meie tehtud projekte.

CRM-форма появится здесь